Hakkımızda

Meta Klima Teknolojileri. ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında hizmet vermek üzere 17 Ocak 2007 tarihinde kurulmuştur.

Meta Klima Teknolojileri, Mitsubishi Electric Klima Sistemlerinin ve Olefini Hava Perdelerinin yetkili bayisi ve servisidir. Genel Merkezi İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Meta Klima’nın ; İstanbul ve Türkiye genelinde uzman kadrolarla kurulmuş bir çok referansları bulunmaktadır.

Mevcut ürün gamında en son teknolojileri sunan Meta Klima; Olefini marka Hava Perdeleri, Klima Sistemleri, Nem Kontrol Sistemleri, Soğutma Grupları, Havalandırma Sistemleri, Mitsubishi Electric marka Ev Ofis Klimaları, Ticari Tip Klimalar, Vrf Merkezi Sistemler, El Kurutma Sistemleri’ni de satışa sunarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Meta Klima Teknolojileri, mühendislik bakış açısını doğru ürünle birleştirerek etkili çözümler üreten, uzun yıllar sorunsuz ve yüksek performansta çalışan sistemleri garanti eden, alanında uzman bir firmadır.

Meta Klima Teknolojileri, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, şeffaf ve samimi olan, hızlı çözüm üreten, en değerli partnerinin müşteri olduğunun bilinciyle maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan insan gücüyle, işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen, gelecekten umutlu ve mutlu insan kaynağıyla, her ne sebep olursa olsun hizmet standardını önemseyen bir çalışma anlayışına sahiptir

Güvenirlik, çözüm üretmek, hizmet odaklılık, paylaşmak, uzmanlık, doğallık, mutluluk ve kalite değerleri bu anlayışın özünü oluşturmaktadır.

Tıkla Ara :0212 640 30 90