Mitsubishi Electric Legendera Klima MSZ-LN

Mitsubishi Electric Legendera Klima MSZ-LN

YENİ MSZ-LN Legendera Duvar Tipi Klima Serisi

Btu Sınıfları: 9.000 / 12.000 / 18.000 / 21.000

Legendra Performans

POKİ-POKİ MOTOR

Mitsubishi Electric’e ait sıkı bobin sarım teknolojisi sayesinde verimliliği büyük ölçüde arttırılan
Poki-Poki Motor

A+++ Yüksek Enerji Sınıfı

Mitsubishi Electric, klima sistemlerinde kullandığı kompresör, bakır boru ve ısı değiştiricilerindeki üretim ve tasarım yenilikleri sayesinde, Türkiye’de sektörün en verimli cihazlarını ürün gamına katmıştır. Soğutma amaçlı çalışmalarda sıradan A sınıfı cihazlardan iki kata varan verimliliğe sahip olan seri, lider ve öncüdür. Serinin ısıtma verimi de en yüksek sınıf olan A+++ sınıfına ulaşan verimliliğe sahiptir. Cihazın %67’ye varan daha düşük küresel ısıtma kat sayısına sahip yeni nesil R32 soğutucu akışkan ile tasarlanması düşük elektrik tüketimine ilave olarak
Mitsubishi Electric markasının ekolojik verimini arttırmıştır.

legendra ısıl işlem teknolojisiISIL İŞLEM TEKNOLOJİSİ

Kusursuz İşleyişin Sırrı
Mitsubish Electric’in ısıl işlem teknolojisi silindirdeki aşınmayı en aza indirerek kompresörün verimliliğini daha da arttırır.

R32 Gaz Kullanımı

r32 gaz legendra

Sürdürülebilir dünya ve toplum için yeni teknolojiler geliştiren Mitsubishi Electric Legendera serisinde, küresel ısınma potansiyeli mevcut yaygın soğutucu akışkanlara göre yaklaşık üçte bir oranında düşük bir soğutucu akışkan kullanmıştır. Ozon inceltme katsayısı sıfır olan bu çevreci soğutucu akışkan, tasarımın performansını arttırırken Mitsubishi Electric 2021 Çevre Vizyonuna bir adım daha yaklaşmıştır. Dünyanın prestijli çevre girişimlerinden Karbon Saydamlık Projesi (Carbon Disclosure Project) bünyesinde iki yıl üst üste en üst sınıfa layık görülen Mitsubishi Electric gerek üretim tesislerinin gerekse ürünlerini alan tüketicilerin çevre hassasiyetlerine büyük önem vermektedir.

Mitsubishi Electric Legendera Renk Seçenekleri

legendera klima kırmızı

İZ BIRAKAN KIRMIZI

Tutkunun, cesaretin, performansın rengi. Herkesten farklı olduğunu ilk bakışta anlatanların tercihi…

legendera klima siyah

SİYAHIN ASALETİ

Karizmatik, güçlü, asil…

Dekorasyonunuzda ciddi bir fark oluşturan, ince çizgileriyle siyahın bambaşka bir yorumunu hayatınıza sunan tasarım…

BEYAZ BİR SAYFA…

Sadelik ve zarafetin renklerin dünyasındaki karşılığı…

Her türlü dekorasyona uyum sağlamanın ayrıcalığı, tasarımın sadelikte buluşma noktası.

ZARİF KAPLAMA, ŞEFFAF BİTİŞ

Şık tasarımı ve üretim teknolojisindeki ustalığın sonucu ortaya çıkan renk katmanlarındaki derinlik ile daha ilk andan itibaren size kusursuz kalite hissini yaşatır.

İç ünitelerin üretiminde kullanılan Mitsubishi Electric boyama ve boya üzeri kaplama teknolojisi cihazlarda parlak ve elegant bir imaj oluşturmaktadır. Yakut kırmızısı, kuzguni siyah ve inci beyazı gibi üç farklı renk seçeneği, tüketicilerin beğenisi ile modern tasarımların bir parçası olarak oda içerisinde ahengi bir mobilya gibi desteklemektedir. Cihazların kumandaları da iç ünite renkleri ile aynı renkte olup tasarımda bir bütünlük oluşturmaktadır.

BAŞ DÖNDÜRÜCÜ TASARIM

Çekici, etkileyici, rahatlatıcı. Benzersiz çizgisi ve 3 farklı renk seçeneği ile tasarım tutkunları için üretilen Legendera her türlü iç mekâna uyum sağlama özelliğine sahip. Estetik çizgisi ile Legendera yalnızca bir klima değil. O bir tasarım harikası…

2016 yılında “Good Design” ödülüne en iyi 100 tasarım arasında yer alarak üstün bir başarıyla layık görülmüştür. Üretiminde ve kullanılan malzemelerdeki mühendislik, teknoloji ve detaylı işçilik üreticisinden satıcısına, montöründen kullanıcısına markanın ayrıcalıklı yapısını her noktada deneyimletmektedir.

Ortaya çıkan tasarım benzer soğutucu akışkan kullanan iç üniteler arasında %20’ye, dış ünitelerde ise %45’e varan kompakt hacme sahiptir. Böylece, klima üniteleri için ayrılması gereken montaj alanlarında tasarruf ve esneklik sağlarken, ortam içerisinde uyum ile yer almaktadır.

LEGENDERA’NIN

ŞIKLIĞININ TAMAMLAYICISI

İç ünite kaplaması ile uyumlu, son derece estetik uzaktan kumandalar…

Mitsubishi Electric Legendera Klima Ayrıcalıkları

3D i-See Sensör

İleri teknoloji sensörü ile sizi görebilen bir klima…

Size özel konforlu ortamlar sunmak için vücut sıcaklığınızı takip eder. İnsan ve evcil hayvan arasındaki farkı algılar. Sensör ortam içerisindeki geçmiş bulunma yerlerinizi ve yoğunluğunu yapay zekası ile tespit eder, inovatif hava dağılım özelliği ile havayı o bölgelere yönlendirir. Kişisel tercihinize uygun olarak hava akımının doğrudan üzerinize gelmesine engel olur veya yine tercihinizle size doğru yöneltir.

İnovatif Hava Dağılımı

TEK KLİMA,

İKİ FARKLI YÖNE HAVA AKIŞI…

Çift Kanat

Birbirinden bağımsız çalışabilen çift kanat özelliği ile odada bulunan kişilerin konfor seviyesine göre ayarlanabilen bağımsız hava akış kontrolü sağlar.

Orijinal yapay zekası ve çift kanat özelliği kişiye özel konfor sağlar ve enerji tasarrufunu artırır.

ÇİFT KATMANLI KAPLAMA

BAMBAŞKA BİR ATMOSFER

Mitsubishi Electric’in tescilli çift katmanlı kaplaması yağ ve su bazlı kirleticilerin iç ünite hava yolundaki parçalarda barınmasını önler. Cihaz ilk günkü performansını uzun yıllarca korurken size sağlıklı bir yaşam alanı yaratır.

  • Isı eşanjörü
  • Fan
  • Hava kanalıplasmaquad legendera

PLASMA QUAD PLUS

NEFES…

Gelişmiş filtreleme teknolojisi ortamda bulunan en ufak partikülleri bile filtreleme gücüne sahiptir. Polenleri, tozu, küfü, virüsleri, bakterileri, alerjen ve mikro partikülleri filtreler, nefesinizi tazeler.

Yüksek Verimli Plasma Filtre

Yenilenen plasma filtre teknolojisi geliştirilen çift kademeli filtrasyon sistemi sayesinde bakteri, virüs küf, toz ve alerjenlere karşı daha etkili hale getirilmiştir. Testlerle kanıtlanan filtreleme verimi A sınıfına ulaşmıştır. Ayrıca hava temizleme cihazlarının filtreleme kriteri olarak değerlendirilen PM2,5 olarak adlandırılan 2,5µm büyüklüğündeki parçaların filtrelenmesi mümkün hale gelmiştir. Bu özelliği ile bir hava temizleme cihazından farksızdır.

melcloud legendera klima

Yaşadığınız yerin kontrolünü elinize almaya hazır mısınız?

Klimanıza uzaktan erişimle bir bilgisayar, bir tablet ya da akıllı telefonunuzu kullanarak internet üzerinden ulaşabilir ve konforunuz için en ideal ortam yaratabilirsiniz

MELCloud Uzaktan Yönetim ve Tüketim İzleme

Legendera serisinde standart olarak sunulan YENİ MELCloud uzaktan kontrol arayüzü ile sistemi cep telefonu, tablet ve internet üzerinden kontrol etmek mümkündür. Kullanıcılara günlük programlarında esneklik sağlar, klimaları herkes için kolay kullanılabilir kılarken enerji tasarrufunu ve konforu arttırır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra standart uzaktan kontrol sistemlerinden farklı olarak sistem hakkında çeşitli raporlar almayı mümkün kılar. Ortam sıcaklığını, dış hava sıcaklığını izlerken sistemin elektrik tüketimi konusunda da raporlar almak, izlemek daha verimli cihaz kullanımı için yönlendirici imkan sağlar.

KONFOR

VERİMLİLİK

DAYANIKLILIK

Mitsubishi Electric; ürün gelişimi, tasarım, üretim ve satış sonrası hizmetlerde fark oluşturuyor.

Rekabet koşullarının ağır olduğu günümüzde sadece sektörel standartları karşılamak yeterli olmuyor.
Mitsubishi Electric Quality-MEQ adında bir kalite sistemi kurarak rekabeti bir adım ileriye taşıyan
Mitsubishi Electric; ürün gelişimi, tasarım, üretim ve satış sonrası hizmetlerde fark yaratıyor.

MEQ her bir Mitsubishi Electric ürününün titizlikle yürütülen araştırmalara, aralıksız sürdürülen testlere ve devamlı gelişime tabi tutulmasını garanti ediyor. Böylece mükemmel performans gösteren, enerji tasarrufu sağlayan ve uzun ömürleri ile yatırımınızın hakkını veren ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Konfor : Kullanıcılar ve çevresindekiler için rahat ve konforlu bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Verimlilik : Enerji tüketimini azaltan çevre dostu ürünlerle en uygun maliyetlere ulaşmak için çalışıyoruz.

Dayanıklılık : Normal kullanım sırasında karşılaşabileceğinden çok daha zorlu koşullar altında devamlı olarak test edilen ürünlerle, size yıllarca süren dayanıklılığı sunuyoruz.

Etiketler: legendera klima fiyat,mitsubishi legendera klima fiyatı,mitsubishi legendera fiyat, mitsubishi klima legendera fiyatları,msz-ln legendera fiyat,

yeni msz-ln legendera fiyat,yeni msz-ln legendera duvar tipi klima fiyatı

Mitsubishi Electric Legendera Klima Teknik Özellikleri

Mitsubishi Electric Legendera Klima Fiyat Teklifi Al

[contact-form-7 id=”1862″]

Bizden Teklif İsteyin 0212 640 30 90

Tıkla Ara :0212 640 30 90